Перший академічний український театр для дітей та юнацтва

Перший академічний український театр для дітей та юнацтва

Подія «Не вродило?!»

  • +38 (032) 272 68 41 +38 (032) 255 33 30
  • Львів, вул. Гнатюка, 11

«Не вродило?!»
сб 28 лист 2015 17:00«Не вродило?!»


У суботу, 28 листопада, Перший академічний український театр для дітей та юнацтва запрошує спільно вшанувати світлу пам’ять жертв Голодомору. А саме: прислухатися до биття ненароджених сердець в одному з арт-проектів, проштудіювати «наглядноє пособіє для куркульських пособніков» на сцені та запалити свою свічку пам’яті у подвір’ї театру.
Вечір скорботи розпочнеться о 17:00 з відкриття проекту-інсталяції “НЕ ВРОДИЛО?!” відомої львівської художниці Ольги Кравченко.

«Двозначність назви «Не вродило?!» розкриває суть тих страшних подій, які винищили український народ голодом в центральній та східній частинах України. Саме на тій території найкращі чорноземи, які віками обробляв невтомний український народ. Проте зібраний врожай того року кудись зник, а в документах ж записано, що «не вродило». Як? Куди усе поділось? Вимерлі від голоду території було заселено переселенцями – людьми без традицій та коріння. Плоди тієї далекоглядної, жорстокої та цинічної політики пожинаємо і сьогодні…» – коментує художниця.Харчування