Перший академічний український театр для дітей та юнацтва

Перший академічний український театр для дітей та юнацтва

Подія 16 кадрів на Малій сцені: Кабінет доктора Калігарі

  • +38 (032) 272 68 41 +38 (032) 255 33 30
  • Львів, вул. Гнатюка, 11

16 кадрів на Малій сцені: Кабінет доктора Калігарі
пт 3 черв 2016 18:0016 кадрів на Малій сцені: Кабінет доктора Калігарі

розклад
сб 18 черв 2016 18:00 -
пт 1 лип 2016 18:00 -
сб 2 лип 2016 18:00 -

В Першому академічному українському театрі для дітей та юнацтва стартує кінопроект «16 кадрів на Малій сцені». Ми розпочинаємо серію показів німого кіно у супроводі живої музики на Малій сцені театру.

3 червня о 18:00 запрошуємо усіх бажаючих на перегляд фільму «Зламані пагони»(США, 1919 р.) Режисер – Девід Гріффіт, у головній ролі – Ліліан Гіш, який відбудеться у супроводі живої музики.

Дарія Зав'ялова (головний художник театру), суб'єктивно про проект 16 кадрів:«У ранній юності в руки потрапила книжка «Зірки німого кіно» - і вразила мене. Фільмів цих я не бачила (більшість подивилась значно пізніше), але магія (навіть фоток) цього технічно недосконалого, дуже умовного, але абсолютно унікального явища підкорила мене назавжди. Найбільшим здивуванням було те, як кіно, тільки з`явившись як мистецтво і при таких обмежених можливостях техніки, кинулось вирішувати такі круті мистецькі проблеми… Я закохана в німе кіно все життя, а з появою інтернету змогла надолужити провали – подивитись ВСІ фільми, про які тільки читала. О, диво – вони дуже схожі на мою дитячу уяву про них. Німе кіно, проживши неповні три десятиліття, змогло не тільки створити свою мову, але і закласти підвалини всіх жанрів і акторських амплуа в кіно. А найцікавіше шукати цитати, ідеї і зашифровані згадування образів німого кіно в кіно теперішньому. Адже дуже багато великих режисерів і акторів кіно розповідали про той вплів, який справив на них «Великий німий»….»

Проект складають 5-ть фільмів, перший з яких усі бажаючі зможуть переглянути вже цієї п’ятниці. Радо запрошуємо Вас! Німе кіно у театрі – це цікаво!

Художній керівник театру – Юрій Мисак
Мала сцена знаходиться за адресою:
м. Львів, вул. Гнатюка, 11

Вхід вільний!

Наступні покази:
(слідкуйте за анонсами)


«КАБІНЕТ ДОКТОРА КАЛІГАРІ»
(Німеччина, 1920 р.)
Режисер – Роберт Віне
У головній ролі – Конрад Фейдт

«ГЕНЕРАЛ»
(США, 1926 р.)
Режисер – Клайд Брукман, Бастер Кітон
У головній ролі – Бастер Кітон

«ОСТАННЯ ЛЮДИНА»
(Німеччина, 1924 р.)
Режисер – Фрідріх-Вільгельм Мурнау
У головній ролі – Еміль Яннінгс

«АНДАЛУЗЬКИЙ ПЕС»
(Франція, 1928 р.)
Режисер – Луїс Бунюель
У головних ролях – Луїс Бунюель, Сальвадор ДаліХарчування