Перший академічний український театр для дітей та юнацтва

Перший академічний український театр для дітей та юнацтва

Подія «Facebook. P. S.»

  • +38 (032) 272 68 41 +38 (032) 255 33 30
  • Львів, вул. Гнатюка, 11

«Facebook. P. S.»
ср 9 лист 2016 19:00«Facebook. P. S.»


9 листопада у Львові покажуть інтерактивну виставу про Facebook
9-го листопада у Львові, на сцені Першого Українського театру для дітей та юнацтва, відбудеться прем’єра нової інтерактивної вистави від творців легендарного спектаклю «Дикун Forever». У новій постановці під назвою «Facebook. Post scriptum» глядач бере участь із першої ж хвилини! Початок – о 19:00.
«Facebook. P. S.» - це втілення епатажу, несподіваних театральних експериментів і яскравої акторської гри. Інтерактивна постановка залучає кожного глядача у захоплююче дійство. Так присутні у залі стають не просто свідками, а учасниками реальності, яка твориться на сцені у режимі «тут і зараз».
Для головного героя вистави віртуальний світ у буквальному розумінні замінює реальне життя. Отримати ще один «лайк» - його чи не головна життєва мета... Усі «принади» мережі, віртуального життя розкриваються у постановці через різні кумедні (й не зовсім) ситуації. Моновистава «Facebook. Post scriptum» захоплює глядача широким спектром емоцій: від співпереживання - до заразливого сміху. Головний герой спектаклю постійно потрапляє у незручні та курйозні ситуації, але при цьому віртуальний світ затягує його ще сильніше, практично повністю замінюючи радощі простого життя.
Режисер «Facebook. P. S.» - Давіс Колбергс, а головну роль виконує молодий актор Юрій Дяк, який уже завоював любов і визнання глядачів завдяки своїй талановитій грі у театрі та кіно. У новій сценічній постановці Юрій Дяк зруйнує кордон між реальним та віртуальним світами – і дасть присутнім у залі унікальну можливість подивитися на себе збоку...

Харчування